Asia Szulik

scrapbooking


...
Moja przygoda ze scrapbbokingiem trwa oficjalnie 17 lat, a tak naprawdę papier kocham od zawsze. Kocham i pasjonuję się scrapbookingiem oraz cardmakingiem. Jestem szczęśliwą żoną i mamą, a pasja to moja druga wielka miłość, zaraz po rodzinie, z której wsparciem rozwijam się z roku na rok. Uwielbiam tworzyć kartki, okolicznościowe pamiątki, a moją ulubioną formą są albumy metodą scrapbookingu, które najbardziej ukochałam.
Od wielu lat prowadzę kursy online na swoim kanale You Tube i warsztaty stacjonarne w swojej pracowni, a także kilkudniowe zajęcia wyjazdowe. Do swoich prac i kursów wprowadziłam wiele autorskich pomysłów.
Prowadzę również mały sklepik www.asiaszulik.pl, w którym znajdziecie moje autorskie produkty oraz różne przydasie do albumowania.
Uwielbiam kontakt z ludźmi i wspólne twórcze działania. To mi dodaje skrzydeł i jest siłą napędową moich działań. Moim celem jest szerzenie pasji i miłości do scrapbookingu tak, aby był dostępny dla każdego i aby każdy mógł poczuć magię tworzenia. Na moim kanale YT – Asia Szulik, znajdziecie mnóstwo darmowych kursów, jeśli tylko macie zapał i chęci do działania – zapraszam.

Poznaj mój świat pasji:
www.asiaszulik.pl
www.youtube.com/@AsiaSzulik
www.facebook.com/asiaszulikfanpage/
www.instagram.com/asiaszulik/

Harmonogram warsztatów

Kontakt

Katarzyna Kubaszewska tel. 502 150 771
Monika Stanowska tel. 606 362 589
tworczozakrecone@gmail.com

Dane do przelewu:
Katarzyna Kubaszewska, 43-400 Cieszyn,
ING Bank Śląski nr 82 1050 1083 1000 0091 2141 2424,
w tytule przelewu należy podać imię i nazwisko uczestnika