Izabela Kostorz

scrapbooking


...
Uwielbiam kreatywność, wszystko co można wyciąć, przykleić, pomalować, zszyć… i wyczarować ze zwykłych przedmiotów – niezwykłe rzeczy. Mam 39 lat i od zawsze mieszkam na Śląsku. Na co dzień pracuję na etacie na mało kreatywnym stanowisku, stąd moją największą odskocznią od pracy i prawdziwą pasją jest rękodzieło. Scrapbooking jest bliski mojemu sercu od zawsze, już od czasów dzieciaka, choć wcześniej pod nazwą laurek :)
Tak bardziej poważnie scrap porwał mnie w swój świat kilka lat temu i choć często dzielę swój wolny czas pomiędzy różne pasje i różne techniki twórczości, to jednak papier jest moją największą miłością i daje mi olbrzymie możliwości twórcze. Uwielbiam kreatywne i nietuzinkowe formy, ciekawe rozwiązania i mieszanie różnych technik. Od kilku lat dzielę się swoją pasją na Facebooku i Instagramie pod nazwą „Kreatywny bajzel” i inspiruję również w ramach członkowska w zespołach DT.
Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki, obecnie już nastolatków. Od zawsze kocham dzielić pasję zarówno z dorosłymi, jak i z dziećmi, często nie tylko efektami końcowymi, ale również procesami tworzenia lub ciekawymi technikami i rozwiązaniami twórczymi.

Zerknij do mojego kreatywnego świata:
www.facebook.com/KreatywnyBajzel
www.instagram.com/izabela_kostorz/
www.facebook.com/izabela.kostorz.9

Harmonogram warsztatów

Kontakt

Katarzyna Kubaszewska tel. 502 150 771
Monika Stanowska tel. 606 362 589
tworczozakrecone@gmail.com

Dane do przelewu:
Katarzyna Kubaszewska, 43-400 Cieszyn,
ING Bank Śląski nr 82 1050 1083 1000 0091 2141 2424,
w tytule przelewu należy podać imię i nazwisko uczestnika