Kinga Bednarz-Zabiegała

scrapbooking
mixed media


...
Mam na imię Kinga choć większość osób zna mnie jako kigabet vel Ki i to imię zdecydowanie bardziej wolę. Jestem Zakopianką… ale nie góralką. O sobie mówię „człowiek w drodze” Wrocław – Kraków – Zielonka – Warszawa – Pomorze – Zakopane – Ludźmierz – obecnie od kilku lat w Będzin.
Moja rodzina to Kaju, P. i pięć kotów – dość niekonwencjonalna i patchworkowa, ale jedyna i niepowtarzalna, którą udało mi się po wielu latach „zbudować”.
Odkąd pamiętam wiecznie coś dłubałam, taki syndrom niespokojnych rąk, który ma też moja córka :). Jestem osobą o wielu pasjach i zainteresowaniach: scrapbooking, mixed-media, exploding boxy, wszelkie małe formy w tym moje ukochane ATC, malarstwo i rysunek (portrety na papierach do scrapbookingu), ale i inne formy: szycie, robienie na drutach i szydełku, ceramika, szkło… Każda z moich pasji jest jak namiętność bez której nie potrafię żyć – dzięki nim latam... W swoich pracach staram się zachować własną niezależność i indywidualność – nie „ścigam się”… cieszy mnie to co TU i TERAZ – we wszystkim co robię jestem w 100% sobą.
Z wykształcenia Magister Sztuki po Wrocławskiej ASP i Absolwentka Studiów Podyplomowych na wydziale malarstwa na tej samej uczelni. Moją wielką pasją jest ceramika i marzenie o własnej pracowni, którą kiedyś zrealizuję. Na razie króluje scrapbooking – magiczny świat, w którym wyżywam się twórczo. Kocham rysować i łączyć te dwie pasje razem. Rysunek & scrapbooking to dla mnie najpiękniejszy duet! Zarówno w scrapbookingu jak i w rysunku najbardziej „kręci” mnie sam proces tworzenia: od pomysłu... przez analizę... dobór dodatków... elementów... komponowanie... wykorzystywanie przypadku... po proces końcowy...
Mój styl jest jak ja, czyli oddaje dokładnie to co w danej chwili czuje, przeżywam, doświadczam –. czemu w jakiś sposób „ulegam”. Stąd dwa przeciwne bieguny w moich pracach: porządek i chaos.
Warsztaty prowadzę od 2010 roku (Warszawa, Pomorze, Wrocław – Spottykalnia, DWC we Wrocławiu – od samego). początku, Katowice, Bielsko-Biała – Pracownia Kreatywności Jestem również koordynatorem i projektantem bloga wyzwaniowego Art Piaskownica (2009-2024. Od samego początku współpracuję ze sklepem Rapakivi – dla nich tworzę cykl DIY „kolorowanie tekturek” i kartki tematyczne. Aktualnie projektuję i pracuję na materiałach ITD Collection i farbach DecoArt.

Poznajcie Kingę i jej świat:
BLOG: handmadebyki.blogspot.com
https://www.instagram.com/kigabet/
www.facebook.com/kinga.bednarz.12
https://pl.pinterest.com/kigabet/

Harmonogram warsztatów

Kontakt

Katarzyna Kubaszewska tel. 502 150 771
Monika Stanowska tel. 606 362 589
tworczozakrecone@gmail.com

Dane do przelewu:
Katarzyna Kubaszewska, 43-400 Cieszyn,
ING Bank Śląski nr 82 1050 1083 1000 0091 2141 2424,
w tytule przelewu należy podać imię i nazwisko uczestnika