VI Zjazd Twórczo Zakręconych to najlepsza okazja w ciągu roku do spotkania się w tak dużym gronie miłośników rękodzieła z całej Polski (i nie tylko). W tym roku mamy zaszczyt zaprosić Was już na szóstą edycję tego wydarzenia!

Termin:

Zjazd odbędzie się w dniach 22-25 października. W czwartek pierwsze warsztaty rozpoczną się o godzinie 18:00, natomiast ostatni warsztat w niedzielę zakończy się o godzinie 12:00.

Miejsce i noclegi:

Zjazd odbędzie się w malowniczej miejscowości Beskidu Śląskiego – Ustroniu. Wydarzenia zjazdowe będą miały miejsce na terenie dwóch hoteli – „Tulipan” i „Magnolia” położonych blisko siebie, w uzdrowiskowej dzielnicy miasteczka.
Oba hotele oferują również miejsca noclegowe dla uczestników Zjazdu. Aby dowiedzieć się więcej na temat miejsca lub zarezerwować pokój zapraszamy do skorzystania ze strony internetowej: www.hotel-tulipan.pl oraz numerów telefonów: 33 479 38 58, 33 854 37 80.

Warsztaty:

Najważniejsze jest Spotkanie. Jednak żeby i tutaj było twórczo, warto spotkać się tworząc. Dlatego podczas czterech dni zjazdu oferujemy możliwość wzięcia udziału w rozmaitych warsztatach rękodzielniczych. Dla początkujących i zaawansowanych, dla chcących się doskonalić i dla tych, którzy pragną poznawać nowe techniki i możliwości - każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.
Klikając tutaj przeniesiesz się na stronę z wykazem wszystkich aktualnych warsztatów.
(przycisk do wykazu warsztatów) Informacje o warsztatach oraz pojawiające się zdjęcia, można śledzić na stronie sklepu oraz facebooku Twórczo Zakręceni.

Sprzedaż miejsca na warsztaty rozpocznie się 20 września o godzinie 12:00 na stronie www.coricamo.pl.

Udział w jednym warsztacie to koszt 35 zł, które należy wpłacić podczas zakupu biletu wstępu na wyżej wymienionej stronie.

Atrakcje:

Zjazd to nie tylko warsztaty, ale również pokazy bardziej skomplikowanych czy unikatowych technik rękodzieła, to również wystawy prac oraz dwa wspólne wieczory z atrakcjami.

Konkurs:

W silnym powiązaniu ze Zjazdem powstał „Konkurs Blogów Twórczo Zakręconych”. W tym roku odbywa się druga jego edycja. Więcej informacji znajdziesz tutaj:

Informacje:

Jeśli chcesz śledzić na bieżąco najnowsze informacje dotyczące Zjazdu koniecznie polub naszą stronę na Facebooku:

Jeśli masz ochotę, już teraz nawiązać kontakt z osobami, które miały już styczność ze Zjazdem w Ustroniu lub po prostu chcą przyjechać do nas w tym roku, zapisz się do grupy i poznaj inne Twórczo Zakręcone osoby.